ستون فقرات


Warning: Use of undefined constant src - assumed 'src' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/microrfi/drmohammadipt.ir/plugins/content/metatelegramcontent/metatelegramcontent.php on line 40

حرکات اصلاحی گودی کمر

افزایش گودی کمر یکی از عوامل مهم در ایجاد دردههای کمری –لگنی بویژه در افراد مسن است که بدلایل مختلفی مانند چاقی شکمی، بارداری و مشکلات ساختاری ایجاد می شود. اما خوشبختانه می توان به کمک تمرینات فیزیوتراپی تخصصی که برای هرفرد به تناسب شرایط خودش تجویز می شود تا حد زیادی از عوارض و پیشرفت آن جلوگیری کرد. در این جا چند نمونه کلی این تمرینات که شامل یکسری تمرینات کششی و تقویتی است، ارائه شده، هرچند که تمرینات اصلی و اختصاصی باید برای هرفرد باتوجه به شرایط و توان بدنی وی، طراحی و با تعداد مناسب اجرا گردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلینیک فیزیوتراپی دکتر سمیه محمدی

فیزیوتراپی

علم فیزیوتراپی همانطور که از نامش پیداست (فیزیو+تراپی) به طور کلی نوعی درمان فیزیکی است ، که با یکی از مهمترین شاخصه های بدن ، یعنی حرکت سروکار دارد. فیزیوتراپی شامل درمانهای متفاوتی است که میتوانیم به درمان با استفاده از دستگاههای مختلف، ورزش درمانی یا تمرین درمانی ، درمانهای دستی ، سوزن خشک و نواربندی عضلانی ، اشاره کنیم.

نشانی ما:

تهران، میدان آرژانتین، کوچه نوزدهم، پلاک 20، طبقه اول، واحد یک، فیزیوتراپی دکتر سمیه محمدی

شنبه تا چهارشنبه 16:00 الی 20:00

تلفن: 892 35 34 0935 , 02188727756

ایمیل: info@drmohammadipt.ir

نشانی کلینیک روی نقشه

::کلیه مطالب این سایت نزد صاحب آن محفوظ می باشد::

CopyRight @ 2019